NAMYSŁY

Pan blisko jest

Pan blisko jest – oczekuj Go. Pan blisko jest – w Nim serca moc. Pan blisko jest oczekuj Go. Pan blisko jest – w Nim serca moc. Szczęśliwy ten, kto nadzieję pokłada w Panu. Pan pochylił się nade mną i umocnił moje kroki. Pan blisko jest – oczekuj Go. Pan blisko jest – w Nim serca moc. Naucz mnie dróg Twoich, Panie. Prowadź mnie ścieżkami Swymi. Naucz mnie dróg Twoich, Panie. Szukajcie Jego Królestwa i Jego sprawiedliwości. Szukajcie, a znajdziecie. Radujcie się bracia w Panu. Radujcie się – Pan jest blisko. Jego pokój umacnia nas. Pan blisko jest – oczekuj Go.

To, jak przeżyjesz te Święta Bożego Narodzenia z bliskimi, zależy tylko od Ciebie. Zanim to nastąpi – przeżyj Adwent.  Utwór Michała Ziomka i Katarzyny Zbozień mówi o obecności Boga w naszej codzienności, spotkania z Nim i doświadczania Jego bliskości. Piosenka może stać się inspiracją na czas Adwentu, w który wkroczymy już jutro. Chciejmy przeżyć świadomie i być gotowym na dobrze nam znane Święta Bożego Narodzenia, które – jeśli dobrze się przygotujesz – możesz przeżyć jak nigdy wcześniej.

Muzyka i obraz, słowa i gest, utrwalane na video, mogą inspirować nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem, dlatego kontynuujemy nasz cykl filmowy. Zachęcamy Czytelników do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Europo, nie możesz żyć bez Boga
Światło Życia Konsekrowanego

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status