NAMYSŁY

Pan blisko jest

Pan blisko jest – oczekuj Go. Pan blisko jest – w Nim serca moc. Pan blisko jest oczekuj Go. Pan blisko jest – w Nim serca moc. Szczęśliwy ten, kto nadzieję pokłada w Panu. Pan pochylił się nade mną i umocnił moje kroki. Pan blisko jest – oczekuj Go. Pan blisko jest – w Nim serca moc. Naucz mnie dróg Twoich, Panie. Prowadź mnie ścieżkami Swymi. Naucz mnie dróg Twoich, Panie. Szukajcie Jego Królestwa i Jego sprawiedliwości. Szukajcie, a znajdziecie. Radujcie się bracia w Panu. Radujcie się – Pan jest blisko. Jego pokój umacnia nas. Pan blisko jest – oczekuj Go.

To, jak przeżyjesz te Święta Bożego Narodzenia z bliskimi, zależy tylko od Ciebie. Zanim to nastąpi – przeżyj Adwent.  Utwór Michała Ziomka i Katarzyny Zbozień mówi o obecności Boga w naszej codzienności, spotkania z Nim i doświadczania Jego bliskości. Piosenka może stać się inspiracją na czas Adwentu, w który wkroczymy już jutro. Chciejmy przeżyć świadomie i być gotowym na dobrze nam znane Święta Bożego Narodzenia, które – jeśli dobrze się przygotujesz – możesz przeżyć jak nigdy wcześniej.

Muzyka i obraz, słowa i gest, utrwalane na video, mogą inspirować nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem, dlatego kontynuujemy nasz cykl filmowy. Zachęcamy Czytelników do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Aby na nas wszystkich odbiło się światło oblicza Bożego
Każdy z was jest jak piękna jedwabna nić

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość