WYDARZENIA

AKCJA

Podejmujemy ambitne wyzwanie i otwieramy nowe medium. Jest nim od dzisiaj portal internetowy Akcji Katolickiej Diecezji Świdnickiej. Nadaliśmy mu nazwę AKCJA.

To znaczy, że nie tylko reagujemy, lecz przede wszystkim stawiamy sobie cele wynikające z naszego chrześcijańskiego powołania i jednocześnie z tego, jak odczytujemy znaki czasu. Nasza witryna będzie  źródłem rzetelnej informacji. Portal ma stać się, dzięki jego redaktorom i czytelnikom, przestrzenią wspólnej refleksji nad wiarą i życiem. Będzie stopniowo rozwijany, aby coraz lepiej odpowiadać zadaniu nowej ewangelizacji.

Zapraszam wszystkich, którzy chcą podzielić się ważnymi wiadomościami z życia naszej Diecezji i całego Kościoła do współpracy. Zapraszam do wzbogacania naszego portalu świadectwami dotyczącymi naszego codziennego życia w rodzinach, miejscach pracy i środowiskach, w których chcemy żyć Ewangelią lub też dostrzegamy jej brak. Szczególnie zachęcam członków i sympatyków Akcji Katolickiej do włączania się w redagowanie naszego portalu i proszę o jego promowanie.

Pozdrawiam

Monika Rejman

Prezes Zarządu

Diecezjalnego Instytutu Akcji Katolickiej

Diecezji Świdnickiej

 

Luty 2013 roku

(mr)

Zobacz także
Największy z cudów
Jest Dobra Nowina dla Ciebie
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status