WYDARZENIA

AKCJA

Podejmujemy ambitne wyzwanie i otwieramy nowe medium. Jest nim od dzisiaj portal internetowy Akcji Katolickiej Diecezji Świdnickiej. Nadaliśmy mu nazwę AKCJA.

To znaczy, że nie tylko reagujemy, lecz przede wszystkim stawiamy sobie cele wynikające z naszego chrześcijańskiego powołania i jednocześnie z tego, jak odczytujemy znaki czasu. Nasza witryna będzie  źródłem rzetelnej informacji. Portal ma stać się, dzięki jego redaktorom i czytelnikom, przestrzenią wspólnej refleksji nad wiarą i życiem. Będzie stopniowo rozwijany, aby coraz lepiej odpowiadać zadaniu nowej ewangelizacji.

Zapraszam wszystkich, którzy chcą podzielić się ważnymi wiadomościami z życia naszej Diecezji i całego Kościoła do współpracy. Zapraszam do wzbogacania naszego portalu świadectwami dotyczącymi naszego codziennego życia w rodzinach, miejscach pracy i środowiskach, w których chcemy żyć Ewangelią lub też dostrzegamy jej brak. Szczególnie zachęcam członków i sympatyków Akcji Katolickiej do włączania się w redagowanie naszego portalu i proszę o jego promowanie.

Pozdrawiam

Monika Rejman

Prezes Zarządu

Diecezjalnego Instytutu Akcji Katolickiej

Diecezji Świdnickiej

 

Luty 2013 roku

(mr)

Zobacz także
Nadal są mężem i żoną
Powietrze powinno zostać oczyszczone z ludzkiej lekkomyślności
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość