WYDARZENIA

Matka Kościoła

Po Zesłaniu Ducha Świętego jesteśmy raz jeszcze obdarowani przez naszego Pana. Kościół w Maryi ma swoją Matkę. Umocnieni siedmiorakimi darami jesteśmy raz jeszcze objęci bezgraniczną miłością macierzyńską. Doświadczamy jej na co dzień i też codziennie za nią dziękujmy.

Zostań reporterem Portalu AKCJA. Co tydzień publikujemy zdjęcia, które inspirują do refleksji nad wiarą. Tym razem w naszym cyklu zamieszczamy zdjęcie z Katedry Świdnickiej – matki wszystkich kościołów naszej Diecezji. Ilekroć jesteśmy w Świdnicy – znajdźmy czas, aby nawiedzić tę szczególną świątynię, w której splatają się duchowe ścieżki wszystkich członków wspólnoty naszego Kościoła lokalnego, który w tym roku obchodzi swoje 10-lecie.

Jeśli i Ty widzisz coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, które są wyrazem więzi z Bogiem, a może rzuca się Tobie w oczy jakaś nietypowa okoliczność czy też nietypowy detal. Sfotografuj to, co widzisz profesjonalnym aparatem lub telefonem komórkowym. Wyślij następnie na adres: info@serwer1739513.home.pl  tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI.

Zobacz także
Diecezjalny Festiwal Kolęd i Pastorałek
Wstrząs
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość