WYDARZENIA

Matka Kościoła

Po Zesłaniu Ducha Świętego jesteśmy raz jeszcze obdarowani przez naszego Pana. Kościół w Maryi ma swoją Matkę. Umocnieni siedmiorakimi darami jesteśmy raz jeszcze objęci bezgraniczną miłością macierzyńską. Doświadczamy jej na co dzień i też codziennie za nią dziękujmy.

Zostań reporterem Portalu AKCJA. Co tydzień publikujemy zdjęcia, które inspirują do refleksji nad wiarą. Tym razem w naszym cyklu zamieszczamy zdjęcie z Katedry Świdnickiej – matki wszystkich kościołów naszej Diecezji. Ilekroć jesteśmy w Świdnicy – znajdźmy czas, aby nawiedzić tę szczególną świątynię, w której splatają się duchowe ścieżki wszystkich członków wspólnoty naszego Kościoła lokalnego, który w tym roku obchodzi swoje 10-lecie.

Jeśli i Ty widzisz coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, które są wyrazem więzi z Bogiem, a może rzuca się Tobie w oczy jakaś nietypowa okoliczność czy też nietypowy detal. Sfotografuj to, co widzisz profesjonalnym aparatem lub telefonem komórkowym. Wyślij następnie na adres: info@serwer1739513.home.pl  tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI.

Zobacz także
Walczymy o prawo do życia
Pamiętamy…
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status