WYDARZENIA

Motocyklem do Maryi

Dzisiaj w  południe do Wambierzyc zjadą się niecodzienni pielgrzymi. Będzie to pierwsza Pielgrzymka Motocyklistów Dolnego Śląska do Sanktuarium Królowej Rodzin.

Mszą św. o godz. 12:00 odprawianą na Placu Koronacyjnym, rozpocznie się tegoroczny sezon motocyklowy. Po Eucharystii wszystkie pojazdy zostaną poświęcone. Wydarzenie będzie świetną okazją do spotkania środowiska motocyklistów, które znane jest nie tylko z zamiłowania do wiatru we włosach odczuwanego w trakcie jazdy, ale z bardzo familijnej atmosfery wojaży odbywanych od wczesnej wiosny do późnej jesieni po całej Polsce i Europie.

Wspólny posiłek poprzedzi następny punkt programu, jakim będzie parada motocyklowa na trasie od Wambierzyc, poprzez Nową Rudę do Kłodzka (w okolice Galerii „Twierdza”). W czasie całego wydarzenia zaplanowane są konkursy dla uczestników Pielgrzymki.

(kk)

Na podstawie: Wambierzyce.pl

Zobacz także
Aborcja to zabijanie dzieci!
Niewinne

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość