WYDARZENIA

Nie zapominamy !

10 kwietnia 2013 r. minął kolejny rok od tragicznej śmierci 96 Polaków, wśród nich Prezydenta RP śp. Lecha Kaczyńskiego, którzy zmierzali do Katynia na uroczystości 70-lecia zbrodni popełnionej na ponad 20 tysiącach polskich oficerów zamordowanych przez Rosjan w 1940 r.

Katastrofa rządowego samolotu, na pokładzie którego życie stracili przedstawiciele naszego narodu, nie przestaje być przedmiotem dramatycznych wspomnień i przeżywana jest jako tragedia narodowa.

Parafia pw. Św. Franciszka z Asyżu, Klub Gazety Polskiej w Wałbrzychu, NSZZ „Solidarność” oraz Prawo i Sprawiedliwość zapraszają na poświęcenie tablicy upamiętniającej ofiary tragedii smoleńskiej z 10 kwietnia 2010 r. Uroczystości rozpoczną się Mszą św. o godz. 15:00 w kościele parafialnym pw. Św. Franciszka z Asyżu w Wałbrzychu (Podgórze) – już w najbliższą niedzielę, tj. 14 kwietnia 2013 r. Po liturgii planowane jest spotkanie z zaproszonymi gośćmi.

Podobna uroczystość jest też planowana w najbliższych dniach w Parafii pw. Św. Jadwigi w Ząbkowicach Śląskich.

ZOBACZ TAKŻE: Trzydzieści sześć miesięcy

ANKIETA: Tragedia Smoleńska to…

(kk)

Zobacz także
Spotkanie charyzmatyczne w Wałbrzychu
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status