WYDARZENIA

Rocznica beatyfikacji Jana Pawła II

W drugą rocznicę beatyfikacji Papieża Jana Pawła II – naszego wielkiego Rodaka – modlić się będziemy nie tylko dziękując za dar Błogosławionego, ale i o jego kanonizację.

1 maja 2013 r. o godz. 20:00 wyruszy spod Szopki na Górze Czermnej modlitewna peregrynacja, której celem będzie Pstrążna. W trakcie wędrówki Szlakiem Papieskim, odmawiać będziemy różańcowe tajemnice światła, a o godz. 21:00 odśpiewany Apel Jasnogórski. Ok. godz. 21:30 pod gołym niebem przy Kaplicy Górskiej w Pstrążnej odprawiona zostanie Msza święta o kanonizację Błogosławionego Jana Pawła II.

Osoby, które nie będą mogły wybrać się na tę modlitewną wędrówkę, będą mogły tego samego dnia, o godz. 21:00 odśpiewać wspólnie Apel Jasnogórski pod tablicą upamiętniającą pobyt Karola Wojtyły w Kudowie Zdroju. Tablica jest umocowana na klasztorze Sióstr Służebniczek przy Alei Jana Pawła II w Kudowie Zdroju.

(kk)

Na podstawie: Czermna.pl  

Zobacz także
Niech każde serce Mu zrobi miejsce
Wielkopostne skupienie członków Akcji Katolickiej

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status