WYDARZENIA

A oto Ja jestem z wami przez wszystkie dni

Przydrożne kapliczki i krzyże stojące w centrach miast przypominają słowa Jezusa zapisane w Ewangelii wg Świętego Mateusza: >> A oto Ja jestem z wami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata << (Mt 28,20). Taki też tytuł nadano zdjęciu, które publikujemy w serii fotograficznej pod hasłem „Zostań reporterem Portalu AKCJA.

Widząc coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, które są wyrazem więzi z Bogiem, a może rzuca się Tobie w oczy jakaś nietypowa okoliczność czy też nietypowy detal. Architektura, krajobrazy, świątki, poważne lub zabawne i niezwyczajne drobiazgi. Przydrożne kapliczki, wielkie sanktuaria, znane nam na co dzień kościoły. Uchwyć w obiektyw aparatu fotograficznego lub telefonu komórkowego to, co Cię urzekło, zaskoczyło lub to, co uważasz za piękne, szczere i cenne świadectwo wiary. Opisz (nadaj tytuł, określ datę, miejsce lub inną charakterystykę) i podpisz (wskazując imię i nazwisko, nick, ewentualnie wiek i miejscowość, z której pochodzisz).

Wyślij następnie na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI.

Zobacz także
Tak mnie skrusz, tak mnie złam
Bronimy rodzinę
Komentarze (1)
  • […] wymowa jest klarowna. Symbolizując cud są jednocześnie zapisem tajemnicy konkretnego człowieka. Kolejne publikowane przez nas zdjęcie nosi tytuł „Tajemnica cudu”. Zostało wykonane w Sanktuarium Matki Bożej Strażniczki […]

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status