WYDARZENIA

Pielgrzymka dba o urodę

W ubiegły piątek do Częstochowy dotarli nasi pątnicy. Jak już informowaliśmy na Portalu AKCJA – dobiegła końca X Piesza Pielgrzymka Diecezji Świdnickiej na Jasną Górę. Jak z każdej wędrówki, tak pewnie i z tej będzie wiele pięknych wspomnień. Część z nich utrwalona została na zdjęciach. Dzięki postępowi technologicznemu niemal każdy może zapisać ciekawe epizody z rekolekcji w drodze. Zapraszamy do przesyłania niezwykłych zdjęć, które mogą być świadectwem przeżyć na trasie Pielgrzymki.

Jak co tydzień publikujemy kolejne zdjęcie. Tym razem z pielgrzymkowego pamiętnika z 2007 r. Zdjęcie wykonane zostało telefonem komórkowym, tuż przed wyjściem świdnickich pielgrzymów z Kawodrzy pod Częstochową. Jak widać wejście do Domu Matki wymaga starannych przygotowań 🙂 Autor nadał zdjęciu tytuł: „Pielgrzymka dba o urodę.”  

Jeśli widzisz coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, które są wyrazem więzi z Bogiem, a może rzuca się Tobie w oczy jakaś nietypowa okoliczność czy też nietypowy detal. Architektura, krajobrazy, świątki, poważne lub zabawne i niezwyczajne drobiazgi. Przydrożne kapliczki, wielkie sanktuaria, znane nam na co dzień kościoły. Zostań reporterem Portalu AKCJA. Uchwyć w obiektyw aparatu fotograficznego lub telefonu komórkowego to, co Cię urzekło, zaskoczyło lub to, co uważasz za piękne, szczere i cenne świadectwo wiary. Opisz (nadaj tytuł, określ datę, miejsce lub inną charakterystykę) i podpisz (wskazując imię i nazwisko, nick, ewentualnie wiek i miejscowość, z której pochodzisz). Wyślij wreszcie na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI.

Zobacz także
Miejsce, do którego już można pielgrzymować
Przyjmiemy dar nadziei
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość