WYDARZENIA

Football Academy

1 października 2013 r. w Głuszycy rozpoczyna działalność Football Academy. Jest to już 106 w Polsce elitarna szkółka piłkarska dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat, która bazuje na angielskich rozwiązaniach treningowych i organizacyjnych. Trwają już zapisy, a sam pomysł jest wart podjęcia także w innych parafiach.

Podstawową misją Football Academy jest podnoszenie poziomu sportowego oraz organizacyjnego dziecięcej piłki nożnej w Polsce. Za podstawowy cel stawia sobie wysoki komfort treningu, zadowolenie dziecka z odbytych zajęć oraz doskonały kontakt z rodzicami swoich podopiecznych. Misja Football Academy realizowana jest w całym kraju dzięki trzem podstawowym założeniom: doskonale przygotowanemu, bezpiecznemu boisku, idealnie dobranemu, bezpiecznemu sprzętowi treningowemu, oraz wykwalifikowanym trenerom przeprowadzającym wartościowy, interesujący, oparty na zunifikowanym systemie szkolenia trening piłkarski, dostosowany dokładnie do wieku ćwiczących. Najważniejsze jest zadowolenie dziecka z treningu oraz całej piłkarskiej przygody jaką z nami przeżywa. Podopieczni nie są poddawani presji wyników, co nie zwalnia z obowiązku czynienia postępów. Football Academy w swojej działalności bazuje na angielskich metodach treningowych, organizacyjno-administracyjnych oraz marketingowych. Plany szkoleniowe treningów opracowane zostały przez zawodową kadrę trenerską. Ze szkółką współpracują kluby piłkarskie: Bolton Wanderers F.C., KSS Lech Poznań oraz Wisła Płock.

Wszelkie informacje dotyczące działalności szkółki w Głuszycy można uzyskać pod nr tel. 603368559 – Jacek Mastalerz, 501365210 – Fundacja Katolicka Inicjatywa Berit lub pisząc mejla na adres: parafiagluszyca@wp.pl  Zapraszamy!

(kk)

Na podstawie: parafiagluszyca.pl , footballacademy.pl

Zobacz także
Milczenie na temat rzeczywistych źródeł przemocy
Razem przy stole

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status