WYDARZENIA

10-lecie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Świdnickiej będzie za kilkanaście dni obchodzić swoje 10-lecie. Z tej okazji spotkają się członkowie KSM i ci, którzy młodość noszą w sercu, a z KSM są związani.

Centralnym wydarzeniem będzie Msza św. w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Parafii pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Świdnicy. Liturgia będzie sprawowana w sobotę 23 listopada 2013 r. o godz. 17:30. Następnym akcentem jubileuszowego dnia będzie „bankiet”, podczas którego pełno będzie wspomnień i planów na przyszłość. Nie zabraknie też czasu na wspólną i dobrą zabawę.

Do udziału w tym programie są zaproszone wszystkie osoby związane i sympatycy Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w Diecezji Świdnickiej. Ze względów organizacyjnych, ci którzy chcą przybyć na wspólne świętowanie, proszeni są o zgłoszenie się poprzez e-mail: ksm@swidnica.pl lub pozostawienie wiadomości na fanpage KSM na facebook’u. Tak czy inaczej wszyscy są mile widziani.

(kk)

Na podstawie: ksm.diecezja.swidnica.pl

Zobacz także
Aktora pisze do profesorki
Tylko Chrystus jest skałą
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość