WYDARZENIA

10-lecie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Świdnickiej będzie za kilkanaście dni obchodzić swoje 10-lecie. Z tej okazji spotkają się członkowie KSM i ci, którzy młodość noszą w sercu, a z KSM są związani.

Centralnym wydarzeniem będzie Msza św. w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Parafii pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Świdnicy. Liturgia będzie sprawowana w sobotę 23 listopada 2013 r. o godz. 17:30. Następnym akcentem jubileuszowego dnia będzie „bankiet”, podczas którego pełno będzie wspomnień i planów na przyszłość. Nie zabraknie też czasu na wspólną i dobrą zabawę.

Do udziału w tym programie są zaproszone wszystkie osoby związane i sympatycy Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w Diecezji Świdnickiej. Ze względów organizacyjnych, ci którzy chcą przybyć na wspólne świętowanie, proszeni są o zgłoszenie się poprzez e-mail: ksm@swidnica.pl lub pozostawienie wiadomości na fanpage KSM na facebook’u. Tak czy inaczej wszyscy są mile widziani.

(kk)

Na podstawie: ksm.diecezja.swidnica.pl

Zobacz także
X Pielgrzymka Maturzystów na Jasną Górę
Pokój
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status