WYDARZENIA

Energia świętości

Mamy za sobą uroczystość Wszystkich Świętych oraz Zaduszki. To były dni, w czasie których szczególnie myślimy o tych, którzy poprzedzili nas w drodze do wieczności. Są wśród nich święci, którzy duchową energią swojego życia zasilają nas w codziennym życiu. Rozważaliśmy w tym czasie słowa Błogosławionego Jana Pawła II oraz Papieża Franciszka.

 „Energia świętości” – to tytuł kolejnego zdjęcia, jakie publikujemy w ramach cyklu Zostań reporterem Portalu AKCJA. Jeśli widzisz coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, będących wyrazem więzi z Bogiem – sfotografuj to profesjonalnym aparatem lub telefonem komórkowym. Uchwyć w obiektyw to, co Cię urzekło, zaskoczyło lub to, co uważasz za piękne, szczere i cenne świadectwo wiary. Opisz (nadaj tytuł, określ datę, miejsce lub inną charakterystykę) i podpisz (wskazując imię i nazwisko, nick, ewentualnie wiek i miejscowość, z której pochodzisz).

Wyślij na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI.

Zobacz także
Manifestacja wiary i jedności
Akcja Katolicka pielgrzymuje na Jasną Górę
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status