WYDARZENIA

Oto Pan Bóg przyjdzie

W naszych świątyniach i kaplicach, ale przede wszystkim w sercach zabrzmią od najbliższej niedzieli pieśni adwentowe >> Oto Pan Bóg przyjdzie …<< jest jedną z najpiękniejszych i najbardziej znanych. Wysłuchajmy jej w wykonaniu zespołu „Deus Meus”.

Muzyka i obraz pomagają zobaczyć, to czego nie usłyszymy i nie zobaczymy zmysłami. Rozpoczęliśmy tydzień temu nowy cykl na Portalu AKCJA. W każdy piątek, a więc w dniu kończącym jakże często pracowitą roboczą część tygodnia, gdy bywamy zmęczeni i dlatego potrzebujemy też szczególnego skupienia – będziemy proponować Państwu wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem.

Zachęcamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać w tym miejscu.

Zobacz także
Małżeńska randka
Dominicantes ‘2013
2 komentarze

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość