WYDARZENIA

Tłumy serc

Muzyka i obraz pomagają zobaczyć, to czego nie usłyszymy i nie zobaczymy zmysłami.  >> Tłumy serc…<< – śpiewa ks. Stefan Ceberek. Posłuchajmy i popatrzmy.

Rozpoczynamy nowy cykl na Portalu AKCJA. W każdy piątek, a więc w dniu kończącym jakże często pracowitą roboczą część tygodnia, gdy bywamy zmęczeni i dlatego potrzebujemy też szczególnego skupienia – będziemy proponować Państwu wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zachęcamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać w każdy piątek. Oczywiście muszą to być materiały dostępne pod względem praw autorskich i dobrej jakości technicznej.

Zobacz także
Biała kanonizacja
Niech mi się stanie według Słowa Twego!
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość