WYDARZENIA

Tłumy serc

Muzyka i obraz pomagają zobaczyć, to czego nie usłyszymy i nie zobaczymy zmysłami.  >> Tłumy serc…<< – śpiewa ks. Stefan Ceberek. Posłuchajmy i popatrzmy.

Rozpoczynamy nowy cykl na Portalu AKCJA. W każdy piątek, a więc w dniu kończącym jakże często pracowitą roboczą część tygodnia, gdy bywamy zmęczeni i dlatego potrzebujemy też szczególnego skupienia – będziemy proponować Państwu wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zachęcamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać w każdy piątek. Oczywiście muszą to być materiały dostępne pod względem praw autorskich i dobrej jakości technicznej.

Zobacz także
Przenikanie się państwa ziemskiego i niebiańskiego
Sprawa jest szokująca i budzi sprzeciw
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status