WYDARZENIA

Oczekiwanie na narodziny Jezusa

Przeżywamy nadal Adwent. Trwa w nas i wokół nas >> Oczekiwanie na narodziny Jezusa. << Takie jest przesłanie piosenki, jaką dzisiaj przesyłamy Czytelnikom Portalu AKCJA. Zatrzymajmy się na kilka minut…

Wsłuchajmy się w słowa piosenki, bo jest w nich wiele dobrej refleksji. Niemalże godziny dzielą nas od cudu nocy Bożego Narodzenia. Warto więc  wykorzystać każdą minutę, abyśmy tegoroczne święta przeżyli razem z Jezusem.

Muzyka i obraz pomagają zobaczyć, to czego nie usłyszymy i nie zobaczymy zmysłami. W każdy piątek proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem.  Zachęcamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

(grafika: gebice.cba.pl )

Zobacz także
Sam decyduj, na co idą Twoje podatki
Pielgrzymujemy do Barda
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status