WYDARZENIA

Poszerzajmy obszar dobra

W minioną sobotę odbyło się I Forum Katolickie pod hasłem „JEDEN KOŚCIÓŁ”. Pragnę wyrazić wdzięczność Panu Bogu za dar tego wydarzenia – za to, że nam błogosławił, wspierał nas i umacniał. Dziękuję za Państwa obecność – za to, że w tym radosnym czasie oczekiwania na przyjście Zbawiciela mogliśmy razem doświadczać wspólnoty Jednego Kościoła.

Dziękuję za prelegentów, którzy przyjęli zaproszenie na nasze Forum i pomogli nam na nowo odkrywać piękno jedności Kościoła. Dziękuję: siostrze Dorocie Frendenberg, ojcu Maciejowi Ziębie, księdzu Dariuszowi Oko i Panu Janowi Pospieszalskiemu.

Składam serdeczne podziękowania za wsparcie i pomoc w organizacji Forum: księdzu Sławomirowi Augustynowiczowi – Asystentowi Diecezjalnemu Akcji Katolickiej oraz księdzu Krzysztofowi Orze – Dyrektorowi Wydziału Duszpasterskiego Świdnickiej Kurii Biskupiej. Bardzo serdecznie dziękuję członkom Zarządu Diecezjalnego Instytutu za zaangażowanie i jedność przy organizacji Forum.

Dziękuję Panu Zygmuntowi Worsie – Staroście Powiatu Świdnickiego oraz Panu Robertowi Kaśków – Dyrektorowi I Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy za życzliwość. Słowa podziękowania kieruję do przedstawicieli mediów, które objęły nasze wydarzenie patronatem medialnym.

Spotkanie z prelegentami, ich świadectwo życia i służby nie pozwala nam spocząć na laurach.  Nadal i wciąż  służmy Bogu, Kościołowi i Ojczyźnie. Zjednoczmy się i poszerzajmy obszar działania dobra.

Króluj nam Chryste!

Monika Rejman

Prezes Zarządu DIAK

W JUTRZEJSZEJ ODSŁONIE PORTALU AKCJA RELACJA Z I FORUM KATOLICKIEGO – ZAPRASZAMY

Zobacz także
Ludu mój, ludu, cóżem ci uczynił?
Zachował się jak człowiek sumienia

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status