WYDARZENIA

Poszerzajmy obszar dobra

W minioną sobotę odbyło się I Forum Katolickie pod hasłem „JEDEN KOŚCIÓŁ”. Pragnę wyrazić wdzięczność Panu Bogu za dar tego wydarzenia – za to, że nam błogosławił, wspierał nas i umacniał. Dziękuję za Państwa obecność – za to, że w tym radosnym czasie oczekiwania na przyjście Zbawiciela mogliśmy razem doświadczać wspólnoty Jednego Kościoła.

Dziękuję za prelegentów, którzy przyjęli zaproszenie na nasze Forum i pomogli nam na nowo odkrywać piękno jedności Kościoła. Dziękuję: siostrze Dorocie Frendenberg, ojcu Maciejowi Ziębie, księdzu Dariuszowi Oko i Panu Janowi Pospieszalskiemu.

Składam serdeczne podziękowania za wsparcie i pomoc w organizacji Forum: księdzu Sławomirowi Augustynowiczowi – Asystentowi Diecezjalnemu Akcji Katolickiej oraz księdzu Krzysztofowi Orze – Dyrektorowi Wydziału Duszpasterskiego Świdnickiej Kurii Biskupiej. Bardzo serdecznie dziękuję członkom Zarządu Diecezjalnego Instytutu za zaangażowanie i jedność przy organizacji Forum.

Dziękuję Panu Zygmuntowi Worsie – Staroście Powiatu Świdnickiego oraz Panu Robertowi Kaśków – Dyrektorowi I Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy za życzliwość. Słowa podziękowania kieruję do przedstawicieli mediów, które objęły nasze wydarzenie patronatem medialnym.

Spotkanie z prelegentami, ich świadectwo życia i służby nie pozwala nam spocząć na laurach.  Nadal i wciąż  służmy Bogu, Kościołowi i Ojczyźnie. Zjednoczmy się i poszerzajmy obszar działania dobra.

Króluj nam Chryste!

Monika Rejman

Prezes Zarządu DIAK

W JUTRZEJSZEJ ODSŁONIE PORTALU AKCJA RELACJA Z I FORUM KATOLICKIEGO – ZAPRASZAMY

Zobacz także
Aborcja jest okrutnym morderstwem
Konferencja „Prześladowany jak katolik”

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość