WYDARZENIA

Wielkopostne skupienie młodzieży

Zbliża się czas Wielkiego Postu. To okres rozważania najważniejszych wydarzeń zbawczych: męki, śmierci i zmartwychwstania Pana Jezusa. Aby dobrze przeżyć ten ważny okres roku liturgicznego młodzież z Diecezji Świdnickiej jest zaproszona na Dzień Skupienia.

To modlitewne skupienie będzie miało miejsce w murach klasztoru Mniszek Klarysek w Kłodzku w dniach 15 – 16 marca 2014 r. (rozpoczęcie w sobotę o godz. 10:00, zakończenie w niedzielę o godz. 16:00). Organizatorzy gwarantują wyżywienie i zakwaterowanie. Proszą jedynie, aby przywieźć ze sobą Pismo Święte, różaniec, przybory do pisania i śpiwór. Koszt 45 zł (posiłki i organizacja). Duszpasterzy Młodzieży i Katechetów mogą zgłaszać chętne osoby do 12 marca br. (e-mail: duszp-mlodych.swidnica@wp.pl) u ks. Dominika Wargackiego –  diecezjalnego duszpasterza młodzieży.

(kk)

Na podstawie: diecezja.swidnica.pl

Zobacz także
I FORUM KATOLICKIE w Diecezji Świdnickiej
Chrzest 966

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość