WYDARZENIA

Wielkopostne skupienie młodzieży

Zbliża się czas Wielkiego Postu. To okres rozważania najważniejszych wydarzeń zbawczych: męki, śmierci i zmartwychwstania Pana Jezusa. Aby dobrze przeżyć ten ważny okres roku liturgicznego młodzież z Diecezji Świdnickiej jest zaproszona na Dzień Skupienia.

To modlitewne skupienie będzie miało miejsce w murach klasztoru Mniszek Klarysek w Kłodzku w dniach 15 – 16 marca 2014 r. (rozpoczęcie w sobotę o godz. 10:00, zakończenie w niedzielę o godz. 16:00). Organizatorzy gwarantują wyżywienie i zakwaterowanie. Proszą jedynie, aby przywieźć ze sobą Pismo Święte, różaniec, przybory do pisania i śpiwór. Koszt 45 zł (posiłki i organizacja). Duszpasterzy Młodzieży i Katechetów mogą zgłaszać chętne osoby do 12 marca br. (e-mail: duszp-mlodych.swidnica@wp.pl) u ks. Dominika Wargackiego –  diecezjalnego duszpasterza młodzieży.

(kk)

Na podstawie: diecezja.swidnica.pl

Zobacz także
Poświęć minutę, by uratować dziecko
Jego Córka

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status