WYDARZENIA

Światło, które wskazuje drogę

W liturgicznym okresie Adwentu zwracamy szczególną uwagę na światło. Nabożeństwa roratnie są ku temu szczególną okazją. Odprawiane tradycyjnie o poranku czy też ze względów praktycznych wieczorami, uzmysławiają nam prawdę o tym, jak bardzo potrzebujemy światła. Także w wymiarze duchowym. Przychodząc do kościoła w ciągu dnia również cieszymy się światem przebijającym się przez witraże. Jeszcze bardziej radujemy się światłem wiary.

„Światło, które wskazuje drogę” – to tytuł kolejnego zdjęcia, jakie publikujemy w ramach cyklu Zostań reporterem Portalu AKCJA. Jeśli widzisz coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, które są wyrazem więzi z Bogiem, a może rzuca się Tobie w oczy jakaś nietypowa okoliczność czy też nietypowy detal. Uchwyć w obiektyw to, co Cię urzekło, zaskoczyło lub to, co uważasz za piękne, szczere i cenne świadectwo wiary.  I wyślij na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI. To, co widzisz – dzięki Tobie – zobaczą inni na Portalu AKCJA. 

Zobacz także
To jedna z największych zbrodni
Akcja Katolicka Diecezji Świdnickiej w roku 10-lecia
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status