WYDARZENIA

Światło, które wskazuje drogę

W liturgicznym okresie Adwentu zwracamy szczególną uwagę na światło. Nabożeństwa roratnie są ku temu szczególną okazją. Odprawiane tradycyjnie o poranku czy też ze względów praktycznych wieczorami, uzmysławiają nam prawdę o tym, jak bardzo potrzebujemy światła. Także w wymiarze duchowym. Przychodząc do kościoła w ciągu dnia również cieszymy się światem przebijającym się przez witraże. Jeszcze bardziej radujemy się światłem wiary.

„Światło, które wskazuje drogę” – to tytuł kolejnego zdjęcia, jakie publikujemy w ramach cyklu Zostań reporterem Portalu AKCJA. Jeśli widzisz coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, które są wyrazem więzi z Bogiem, a może rzuca się Tobie w oczy jakaś nietypowa okoliczność czy też nietypowy detal. Uchwyć w obiektyw to, co Cię urzekło, zaskoczyło lub to, co uważasz za piękne, szczere i cenne świadectwo wiary.  I wyślij na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI. To, co widzisz – dzięki Tobie – zobaczą inni na Portalu AKCJA. 

Zobacz także
Apel o społeczną odpowiedzialność i modlitwę
Ikona
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość