WYDARZENIA

CANTATA kolędowa

Zapraszamy na wielkie i radosne kolędowanie pod muzycznym przewodnictwem zespołu wokalnego „Cantata”. Podczas koncertu będziemy wspólnie śpiewać kolędy tradycyjne w różnych aranżacjach.

Pastorałki i piosenki świąteczne wykonywane będą przez solistów, zaś koncert jest zaproszeniem do wspólnego śpiewania. Zespół „Cantata” znamy już z bardzo udanego debiutu podczas październikowego koncertu „Z potrzeby serca”, który portal AKCJA relacjonował. Z kolei w minioną niedzielę wokaliści wystąpili na koncercie wraz z ukraińską formacją muzyczną „Claus Group”, o czym obszernie napisał lokalny portal społecznościowy „Ząbkowice4YOU”.

Wydarzenie pod hasłem „Cantata kolędowa” będzie miało miejsce w niedzielę 26 stycznia br. o godz. 17:00 w kościele parafialnym pw. Św. Jadwigi w Ząbkowicach Śląskich (bezpośrednio po Mszy św. sprawowanej o godz. 16:00). Takiego kolędowania jeszcze nie było – przybywajcie!

(kk)

Na podstawie: Ząbkowice4YOU

Zobacz także
Nie możemy pozostać obojętnymi
Gangrena naszych czasów
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość