WYDARZENIA

Patrzyło na to wielu

Patrzyło na to wielu, niewielu zobaczyło, bo żeby dojrzeć cuda trzeba mieć w sobie miłość, bo żeby dostrzec piękno i umieć się nim wzruszyć, pięć zmysłów to za mało, do tego trzeba duszy.

Fragmenty piosenki „Patrzyło na to wielu” w wykonaniu Alicji Majewskiej i Doroty Osińskiej są nawiązaniem do słów Świętego Jana Pawła II. Kilka dni temu minęła rocznica kanonizacji „Papieża z dalekiego kraju”. Jak wielu z nas widziało i słuchało Ojca Świętego, jak często mówiło się o pokoleniu „JP2”. Po latach pamiętamy i trwamy?

Kontynuujemy w ten sposób nasz filmowy cykl na Portalu AKCJA, w którym pokazujemy filmy inspirujące duchową refleksję.

Zobacz także
Marsz dla Życia Rodziny
Śp. Ksiądz Józef Janiec

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość