WYDARZENIA

Jasełka rodziców dla dzieci

Zespół Teatralny „Rodzice – Dzieciom” działający w Kamieńcu Ząbkowickim od 2002 roku zaprasza miłośników kultury żywego słowa na kolejne przedstawienie pt. „JASEŁKA 2014.

Najnowsza propozycja teatru, to popularne i bardzo znane wszystkim, wydarzenie przedstawione, tym razem, w nieco odmiennej, uwspółcześnionej formie.  W widowisku występuje sześcioro debiutantów, którzy po raz pierwszy zmierzą z widownią, prezentując swoje umiejętności doskonalone w czasie wielu, wielogodzinnych prób.

Przedstawienie będzie można zobaczyć w niedzielę 19 stycznia 2014 r. o godz. 19:00 w sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury w Kamieńcu Ząbkowickim. Oczywiście wstęp, jak to w tradycji teatru „Rodzice – Dzieciom” od samego początku istnienia, jest dla wszystkich bezpłatny.

(kk)

Na podstawie: zabkowice4you.pl

Zobacz także
Strażniczka Wiary
Zabrzmiało niebo

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość