WYDARZENIA

Kolędy świata ciszy

Projekt Kolędy Świata Ciszy został przygotowany przez grupę młodzieży niesłyszącej i słabosłyszącej z wrocławskiego Duszpasterstwa Głochoniemych i Niewidomych. Przedstawienie skierowane jest zarówno do osób głuchych, jak i słyszących.

Połączenie pantomimy, migów, śpiewu i mowy pozwala w bardzo ekspresyjny sposób wyrazić treść zawartą w polskich kolędach. Opiekę artystyczną nad projektem prowadzi niesłyszący aktor i reżyser Arkadiusz Bazak.

Kolędy świata ciszy_02

Jak już zapowiadaliśmy na portalu AKCJA – jasełka „Kolędy świata ciszy” zobaczymy już w najbliższą niedzielę, tj. 19 stycznia 2014 r. podczas Mszy św. o godz. 16:00 w kościele parafialnym pw. Św. Jadwigi w Ząbkowicach Śląskich. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które tę formę przeżywania Bożego Narodzenia mogą przyjąć jako szczególny dar dla siebie i swoich bliskich.

(kk)

Na podstawie: zabkowice4you.pl

Zobacz także
Medialna ofensywa Akcji Katolickiej
Polacy są religijni?
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status