WYDARZENIA

Kolędy świata ciszy

Projekt Kolędy Świata Ciszy został przygotowany przez grupę młodzieży niesłyszącej i słabosłyszącej z wrocławskiego Duszpasterstwa Głochoniemych i Niewidomych. Przedstawienie skierowane jest zarówno do osób głuchych, jak i słyszących.

Połączenie pantomimy, migów, śpiewu i mowy pozwala w bardzo ekspresyjny sposób wyrazić treść zawartą w polskich kolędach. Opiekę artystyczną nad projektem prowadzi niesłyszący aktor i reżyser Arkadiusz Bazak.

Kolędy świata ciszy_02

Jak już zapowiadaliśmy na portalu AKCJA – jasełka „Kolędy świata ciszy” zobaczymy już w najbliższą niedzielę, tj. 19 stycznia 2014 r. podczas Mszy św. o godz. 16:00 w kościele parafialnym pw. Św. Jadwigi w Ząbkowicach Śląskich. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które tę formę przeżywania Bożego Narodzenia mogą przyjąć jako szczególny dar dla siebie i swoich bliskich.

(kk)

Na podstawie: zabkowice4you.pl

Zobacz także
Idziemy do Wambierzyckiej Królowej Rodzin
Módl się za nami w godzinę śmierci
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość