WYDARZENIA

Orszak Trzech Króli

Już po raz drugi ulicami Świdnicy – stolicy naszej Diecezji przejdzie Orszak Trzech Króli. Orszaki będą też maszerować ulicami: Wałbrzycha, Dzierżoniowa, Świebodzic, Ząbkowic Śląskich, Kłodzka, Barda, Dobromierza i Kudowy Zdroju.

To wydarzenie staje się już piękną miejską tradycją, dzięki której ulice naszych miast rozbrzmiewały najpiękniejszymi polskimi kolędami i pastorałkami. Inicjatywa ma błogosławieństwo Księdza Biskupa Ignacego Deca oraz samorządowców w poszczególnych gminach Diecezji Świdnickiej.

Orszak Trzech Króli odbędzie się oczywiście już w najbliższy poniedziałek 6 stycznia 2014 r. według poniższego planu:

– Świdnica – ok. godz. 12:30 – po Mszy pw. św. w Katedrze Św. Stanisława i Św. Wacława,

– Wałbrzych – ok. godz. 12:00, po Mszy św. w kolegiacie pw. św. Aniołów Stróżów,

– Dzierżoniów – godz. 14:30, od kościoła pw. Maryi Matki Kościoła,

– Świebodzice – godz. 13:00, od Parku Miejskiego,

– Ząbkowice Śląskie – ok. godz. 13:00, po Mszy św. w kościele pw. Św. Anny,

– Bardo – godz. 14:00, parking przy Skalnej Półce,

– Kłodzko – ok. godz. 12:00, po Mszy św. w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny,

– Dobromierz – ok. godz. 12:00, po Mszy św. w kościele pw.  św. Apostołów Piotra i Pawła,

– Kudowa Zdrój – godz. 13:30, Park Zdrojowy,

Serdecznie zachęcamy do udziału we wspólnym kolędowaniu w naszych miastach. Każdy uczestnik otrzyma bezpłatnie koronę i śpiewnik.

(kk)

Zobacz także
Caritas to praktykowanie miłości bliźniego
Hospicjum domowe dla osób dorosłych w Ząbkowicach Śląskich
Komentarze (1)
  • […] 06. 01. 2014 – przez cały dzień – Orszak Trzech Króli – obchody uroczystości Objawienia Pańskiego w: Świdnicy, Wałbrzychu, Świebodzicach, Dzierżoniowie, Ząbkowicach Śląskich, Kłodzku, Bardzie, Kudowie Zdroju i Dobromierzu – wg planu dostępnego w naszym serwisie.   […]

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status