WYDARZENIA

Ufamy

Kilka dni temu, w dzień „imienin” Świętej Siostry Faustyny Kowalskiej, która nauczyła nas modlitwy „Jezu ufam Tobie”, na multipleksie cyfrowym znalazła się jedyna w Polsce i jedna z największych w świecie katolickich stacji telewizyjnych. To Telewizja Trwam.

Wytrwale domagaliśmy się, także w Diecezji Świdnickiej, prawa do katolickiej telewizji w naszym kraju. Przede wszystkim jednak modliliśmy się o to – także słowami Świętej Faustyny. Kolejne zdjęcie, jakie dzisiaj publikujemy, zostało wykonane w Katedrze pw. Świętych Stanisława i Wacława w Świdnicy, która wiele razy była miejscem modlitwy o to, by Telewizja Trwam mogła nadawać na MUX-1. Teraz nasza modlitwa jest nadal potrzebna, by to dzieło mogło się rozwijać.

Jeśli widzisz coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, które są wyrazem więzi z Bogiem, – sfotografuj to.  Następnie opisz i wyślij na adres: info@serwer1739513.home.pl  tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI. To, co widzisz – dzięki Tobie – zobaczą inni na Portalu AKCJA. Podziel się tym, co widzisz.

Zobacz także
Bazylika zabrzmi modlitwą i muzyką
Akcja Katolicka w Polsce zaprasza na pielgrzymkę dziękczynną do Rzymu.
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status