WYDARZENIA

Dwóch łysych ewangelizuje

Dwóch łysych, postawnych chłopaków podróżuje z metrową figurką Matki Boskiej. Nie, nie ukradli jej. Nie, nie przemycają w niej narkotyków. Jadą… ewangelizować. Ciekawe? Posłuchajcie, bo cała historia jest jeszcze ciekawsza!

Na filmie, jaki prezentujemy w naszym cyklu filmowym, Tomasz Reczko rozmawia z Piotrem Zalewskim i Jacek Zajkowskim z Fundacji „Wyrwani z niewoli”. Film został opublikowany w serwisie „Iskramiłosierdzia.pl”, o którym pisaliśmy wczoraj w nawiązaniu do faktu, że już za miesiąc odbędzie się kanonizacja Błogosławionego Jana Pawła II.

Muzyka i obraz, słowa i gest pomagają utrwalane na video mogą inspirować nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zachęcamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Największy z cudów
Błogosławiona jesteś, Córko
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość