WYDARZENIA

Dwóch łysych ewangelizuje

Dwóch łysych, postawnych chłopaków podróżuje z metrową figurką Matki Boskiej. Nie, nie ukradli jej. Nie, nie przemycają w niej narkotyków. Jadą… ewangelizować. Ciekawe? Posłuchajcie, bo cała historia jest jeszcze ciekawsza!

Na filmie, jaki prezentujemy w naszym cyklu filmowym, Tomasz Reczko rozmawia z Piotrem Zalewskim i Jacek Zajkowskim z Fundacji „Wyrwani z niewoli”. Film został opublikowany w serwisie „Iskramiłosierdzia.pl”, o którym pisaliśmy wczoraj w nawiązaniu do faktu, że już za miesiąc odbędzie się kanonizacja Błogosławionego Jana Pawła II.

Muzyka i obraz, słowa i gest pomagają utrwalane na video mogą inspirować nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zachęcamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Egzorcyzmy Anneliese Michel
Odnaleziony krzyż
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status