WYDARZENIA

21:37 – dziewięć lat temu

Dziewięć lat temu o godzinie 21:37 Jan Paweł II >> wrócił do domu Ojca << – jak powiedziano 2 kwietnia 2005 r. na Placu Świętego Piotra w Rzymie.

Tamto trudne doświadczenie było najpierw przyczyną smutku i bólu, chwilę potem usłyszeliśmy „Santo subito!” Wróćmy na chwilę do czasu, w którym obecność Papieża z Polski wśród nas była darem. Darem, za jaki dziękowaliśmy, z którego czerpiemy nadal, i który jest przesłaniem dla kolejnych pokoleń.

Najpierw pierwsza minuta Karola Wojtyły jako Papieża.

Teraz muzyczna refleksja o osobie Karola Wojtyły.

I czas powrotu Jana Pawła II do Domu Ojca.

Ukochana piosenka Papieża.  

Zobacz także
Świat musi nam pomóc!
W Twoich oczach niebo

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status