WYDARZENIA

Podziel się świadectwem

Doświadczam miłości Błogosławionego Jana Pawła II. Na pięć miesięcy przed śmiercią otrzymałam jego osobiste błogosławieństwo. To moje spełnione marzenie…  Jego błogosławieństwo jest we mnie i trwa. A Jego spojrzenie i radość pozostanie we mnie na zawsze.

Chociaż te słowa….

….zostały wypowiedziane na długo przed moim urodzeniem, odczuwam dreszcze słuchając ich… 27 kwietnia odbędzie się kanonizacja Błogosławionego Jana Pawła II. Dziewięć lat temu umieranie naszego Papieża wywołało tak silne duchowe i religijne poruszenie w Polsce, że nazwaliśmy ten czas naszymi Narodowymi Rekolekcjami. To od nas zależy, czy dobra i mądrości bł. Jana Pawła II będziemy doświadczać w naszym osobistym życiu. Módlmy się za wstawiennictwem naszego wielkiego Rodaka!

Życiorys Papieża – Polaka może dodawać otuchy i stać się źródłem nadziei zwłaszcza dla tych, którzy zmagają się w swoim życiu z bolesnymi wydarzeniami, którzy doświadczają poważnych krzywd i niezasłużonego cierpienia, którzy nierzadko boleśnie rozczarowani są najbliższymi, środowiskiem, a także swoją własną słabością. Historia Jana Pawła II może być dla tych osób ważną lekcją życia i takiego postępowania, które jest zgodne z wysokimi ideałami Ewangelii. Życiorys Papieża-Polaka może być też dla nas lekcją wytrwałości w dobru – w każdej sytuacji i za każdą cenę. Do młodych ludzi szczególnie trafia fakt, że Jan Paweł II ukazuje chrześcijaństwo, w którym kryterium dojrzałości jest rozwój całego człowieka, który z pomocą Boga potrafi wyrażać miłość i odpowiedzialność w harmonii ciała i płci, myślenia i przeżywania, wartości i wolności.

Piszę dziś w sprawie nietypowej akcji. Niech każdy ma możliwość podzielić się ze światem wdzięcznością za świętość Jana Pawła II, której doświadczyliśmy. Zachęcamy do dzielenia się świadectwami. Wystarczy TUTAJ użyć opcji KOMENTARZ. Można też wyłącznie podpisać się pod prośbą o wstawiennictwo Błogosławionego Jana Pawła II, bez dodawania indywidualnego świadectwa (bo są sprawy, które powinny pozostać w sercu). Komentarze będą publiczne, zbierzemy je i pokażemy światu! Wyraźmy naszą wdzięczność i zachęćmy do wspólnej modlitwy za wstawiennictwem Błogosławionego Jana Pawła II.

(kk)

Na podstawie: citizengo.org

Zobacz także
Druga szansa
Na modlitwę nigdy nie jest za późno

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status