WYDARZENIA

Ave Maria Jasnogórska

>> Nie znajduję w sobie żadnych innych słów. Hołdów, błagań, zdań piękniejszych, niż Zdrowaś Mario, łaskiś pełna, z Tobą Pan. Bądź błogosławiona wśród Niewiast Ty <<

Fragment z pieśni „Ave Maria Jasnogórska” będącej częścią „Cantobiografii” wg Piotra Rubika – oratorium poświęconego Świętemu Janowi Pawłowi II. Niech w ostatnią sobotę maryjnego miesiąca maja słowa tego utworu i jego muzyczny nastrój przyprowadzi nas ku modlitwie, jaką wznosimy do Królowej Polski. Przypomnijmy też przy tej okazji, że 21 czerwca 2014 r. odbędzie się ogólnopolska pielgrzymka Akcji Katolickiej na Jasną Górę. O tym wydarzeniu będziemy informować Czytelników Portalu AKCJA.

Muzyka i obraz pomagają zobaczyć, to czego nie usłyszymy i nie zobaczymy zmysłami. Kontynuujemy muzyczny cykl, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zachęcamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Aby Chrystus był zawsze słyszany
Ikona Wielkiej Soboty
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status