WYDARZENIA

Moje serce i ciało radośnie wołają do Boga Żywego

Jeśli pragniesz pogłębić swoją relację z Bogiem, nauczyć się uwielbiać Boga poprzez gest i taniec, skorzystaj z zaproszenia. Jeśli pragniesz pokochać siebie i przyjąć siebie jako Dar – przyjedź.

Możemy wypowiadać nie tylko słowa do Boga, ale także mówić do Niego przez nasze ciało. Księga Psalmów mówi: Ciebie pragnie moja dusza, za Tobą tęskni moje ciało (Ps 63,2), albo w innym miejscu: Moje serce i ciało radośnie wołają do Boga Żywego (Ps 84,3). Możemy wypowiadać nasze uczucia poprzez konkretne gesty w tańcu. Mówi ks. Paweł Sobczak – prowadzący rekolekcje: od kilku lat uczestniczę w warsztatach uwielbienia Boga tańcem. Pragnę podzielić się wiedzą i doświadczeniem w tym zakresie. W trakcie rekolekcji zgłębiać będziemy głównie tajniki tańca izraelskiego. Czas rekolekcji może być okazją do pogłębienia akceptacji samego siebie, swego ciała oraz przyjęcia siebie jako daru.

Rekolekcje rozpoczynają się w środę 9 lipca 2014 r. – godz. 17:30 i będą trwać do niedzieli 13 lipca 2014 r. o godz. 15:00. Odbywać się będą w Ośrodku Formacji Świętorodzinnej w Szczytnej. Szczegółowych informacji można zasięgnąć telefonując do księdza rekolekcjonisty pod nr tel: 79707402 lub poprzez pocztę elektroniczną: 1pawso@gmail.com  Na stronie internetowej Misjonarzy Świętej Rodziny można też znaleźć inne zaproszenia na interesujący sposób spędzenia czasu wakacji.

(kk)

Na podstawie: szczytnik.msf.opoka.org.pl

Zobacz także
Ponieważ żyli prawem wilka
Droga Krzyżowa dzieci

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość