WYDARZENIA

Strażniczka Wiary

W czasie lata jest więcej czasu na modlitewne skupienie. Jest ono nam bardzo potrzebne i nie zawsze przychodzi łatwo, gdy jesteśmy w wirze zajęć i obowiązków. Teraz może będzie nam łatwiej poszukać w sobie miejsca dla Pana i jeszcze bardziej wierzyć w Jego obecność w naszym życiu.

Zdjęcie przedstawia cudowną figurkę Matki Bożej Strażniczki Wiary z Sanktuarium w Bardzie. Zostało wykonane na trasie ubiegłorocznej Pieszej Pielgrzymki Diecezji Świdnickiej na Jasną Górę. To kolejne ujęcie, jakie publikujemy w ramach cyklu  Zostań reporterem Portalu AKCJA.

Jeśli i Ty widzisz coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, które są wyrazem więzi z Bogiem, sfotografuj to, co widzisz profesjonalnym aparatem lub telefonem komórkowym. Wyślij następnie na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI. To, co widzisz – dzięki Tobie – zobaczą inni na Portalu AKCJA. Podziel się tym, co widzisz.

Zobacz także
XXIV Olimpiada Teologii Katolickiej
Józef i Maryja

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status