WYDARZENIA

Od Matki Bożej Bolesnej poszli na Jasną Górę

Z Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Bobolicach (dekanat Ząbkowice Śląskie Północ) w minioną sobotę wyruszył wspólny strumień wszystkich grup XI Pieszej Pielgrzymki Diecezji Świdnickiej na Jasną Górę.

Relację z pierwszego wspólnego dnia peregrynacji do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Polski w Częstochowie zamieścimy jutro. Tymczasem kolejne zdjęcie, które publikujemy w serii pod hasłem „Zostań reporterem Portalu AKCJA”, przedstawia cudowną figurkę Maryi, jaka znajduje się w zabytkowej świątyni parafialnej w Bobolicach.

Widząc coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, które są wyrazem więzi z Bogiem, uchwyć to w obiektyw aparatu fotograficznego lub telefonu komórkowego. Opisz i wyślij następnie na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI.

Zobacz także
W trosce o małżeństwa i rodziny
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status