WYDARZENIA

Od Matki Bożej Bolesnej poszli na Jasną Górę

Z Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Bobolicach (dekanat Ząbkowice Śląskie Północ) w minioną sobotę wyruszył wspólny strumień wszystkich grup XI Pieszej Pielgrzymki Diecezji Świdnickiej na Jasną Górę.

Relację z pierwszego wspólnego dnia peregrynacji do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Polski w Częstochowie zamieścimy jutro. Tymczasem kolejne zdjęcie, które publikujemy w serii pod hasłem „Zostań reporterem Portalu AKCJA”, przedstawia cudowną figurkę Maryi, jaka znajduje się w zabytkowej świątyni parafialnej w Bobolicach.

Widząc coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, które są wyrazem więzi z Bogiem, uchwyć to w obiektyw aparatu fotograficznego lub telefonu komórkowego. Opisz i wyślij następnie na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI.

Zobacz także
Rada Krajowa Akcji Katolickiej
CRISTIADA tylko we Wrocławiu !
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość