WYDARZENIA

Pod pozorem troski o kobiety

Konwencja Rady Europy o przemocy wobec kobiet i przemocy domowej, nazywana „konstytucją gender”, może zostać ratyfikowana w Polsce już w najbliższym czasie.

W super ekspresowym tempie już jutro, czyli w środę 10 września br. jako pierwszy punkt programu obrad Sejmu jest przewidziane głosowanie nad jej przyjęciem. Będzie to tzw. drugie czytanie. Jest bardzo prawdopodobne, że jeszcze pod koniec obrad tego samego posiedzenia Sejmu zostanie przeprowadzone trzecie czytanie i dołączymy do krajów, które wprowadziły do swojego ustawodawstwa i życia społecznego ideologię gender. Czy to jest cena za europejski awans premiera Tuska?

Następstwa będą bardzo poważne. Konwencja wprowadza nową definicję płci jako zjawiska kulturowego. Nakazuje „wykorzenianie” kultury, wiary i tradycyjnej rodziny pod pretekstem przestrzegania równości płci (również tej z wyboru). Bardzo szybko będziemy zmuszeni do legalizacji związków jednopłciowych, akceptacji genderowych programów nauczania w szkołach, nastąpi wielka presja, aby zalegalizować aborcję na życzenie i atak na tzw. tradycyjną rodzinę. To prowadzi do tak poważnych zmian społecznych, że można je porównać do rewolucji kulturowej w Chinach.

Co możemy jeszcze zrobić? Musimy się zmobilizować. Trzeba rozmawiać z posłami!!! Prosimy, telefonujcie do nich, idźcie osobiście i uświadamiając problem, proście o odrzucenie tej ratyfikacji. Wielu posłów nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji i następstw tego głosowania. Będziemy uważnie śledzić, jak kto głosował w tej fundamentalnej sprawie, a kto był nieobecny!  Ważne wezwanie organizacji społecznych o odrzucenie tej ustawy można przeczytać TUTAJ.

Ewa H. Kowalewska

Human Life International – Polska

Zobacz także
Hołd dla ofiar, respekt dla prawdy
Do Królowej Rodzin
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status