WYDARZENIA

Pragnąc tylko Ciebie

Twoje imię niech pozostanie na moich ustach. Będę szukać Twojej twarzy. Ciebie Boże, tylko Ciebie Panie, w Twojej obecności odnajdę siłę. Jesteś dla mnie oddechem. Jesteś dla mnie wszystkim.

Słowa piosenki, którą śpiewa Kari Jobe tchną subtelnym przeżywaniem wiary. Posłuchajmy jej w naszym filmowym cyklu. Tekst piosenki w języku polskim jest widoczny na napisach.

Muzyka i obraz, słowa i gest pomagają utrwalane na video mogą inspirować nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zachęcamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
W poranek niedzieli Zmartwychwstania
Zanurzeni w przeszłości spoglądamy w przyszłość
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość