WYDARZENIA

Kocham Cię, Panie

>> Wołałem Pana w moim udręczeniu, mego Boga, mego Boga przyzywałem. I usłyszał mój głos ze swej świątyni, i dotarł do Jego ucha mój krzyk. <<

„Psalm 18” w wykonaniu formacji „2Tm2,3” wprowadza w nastrój medytacji. Rytmiczne brzmienia tego bardzo akustycznego utworu to jedno. Przede wszystkim jednak słowa – słowa modlitwy wyrażającej zanurzenie w Panu Bogu. Pełne wiary oddanie, powierzenie się w imię miłości.

Muzyka i obraz pomagają zobaczyć, to czego nie usłyszymy i nie zobaczymy zmysłami. Kontynuujemy muzyczny cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem.  Zachęcamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Jeden chrzest i jedna wiara
Wznieśmy wzrok ku górze, a serca ku niebu
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status