WYDARZENIA

Rejs do wieczności

Jesteśmy zespołem rodzinnym (no prawie rodzinnym). Darek i Grzesiek – szwagrowie. Kasia i Michał – dzieci Grzegorza, Magda – córka Darka. No i Zbyszek – przyjaciel rodziny. Kochamy granie, śpiewanie i… żeglowanie. Śpiewem i graniem wielbimy Boga i dziękujemy za wszystko co nam dał…

Tak piszą o sobie członkowie zespołu „Tabasco Club”. Gitary, perkusja i inne instrumenty, a przede wszystkim żeńskie i męskie, dziecięce i dorosłe wokale. To ich niewątpliwe atuty, którymi rozsiewają piękne muzyczne brzmienia wszędzie tam, gdzie ich zaproszą. W Ząbkowicach Śląskich zagrają koncert pt. „Rejs do wieczności”, z którym za kilkanaście dni wystąpią we Wiedniu. Okazją do ich występu w Ząbkowicach będzie Międzynarodowy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Dla chrześcijan to przede wszystkim niedziela szczególnego modlitewnego skupienia, ale dla każdego wrażliwego człowieka, 9 listopada 2014 r. będzie okazją do okazania jedności z tymi, których podstawowe ludzkie prawa są gwałcone ze względu na przekonania religijne.

Rejs do wieczności_02

Koncert zespołu „Tabasco Club” pt. „Rejs do wieczności” odbędzie się w niedzielę 9 listopada 2014 r. ok. godz. 17:00 (tuż po Mszy św. o godz. 16:00) w kościele parafialnym pw. Św. Jadwigi w Ząbkowicach Śląskich. Tego samego dnia „Tabasco Club” będzie wykonywał także śpiew liturgiczny podczas Mszy świętych o godz. 10:30,  12:00 i 16:00.

(kk)

Na podstawie: zabkowice4you.pl   

Rejs do wieczności_01

Zobacz także
Aby zaprzestano zabijania najbardziej bezbronnych
Boska interwencja

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status