WYDARZENIA

Sztandar Akcji Katolickiej

Diecezjalny Instytut Akcji Katolickiej Diecezji Świdnickiej od wczoraj ma swój sztandar. W 10-lecie działalności we wspólnocie Kościoła lokalnego, symbol naszego stowarzyszenia został uroczyście poświęcony podczas liturgii sprawowanej w Katedrze Świdnickiej.

Ten znak będzie od tej chwili towarzyszyć w naszych spotkaniach i uroczystościach, będzie także wyrazem obecności Akcji Katolickej Diecezji Świdnickiej w innych wydarzeniach. Przyjmować go będą kolejni członkowie Akcji Katolickiej w następnych latach. Portal AKCJA dokumentował powstawanie sztandaru i już niedługo opublikujemy reportaż na ten temat. Póki co zobaczcie kolejne zdjęcie w ramach cyklu Zostań reporterem Portalu AKCJA, na jakim widać powstawanie sztandaru. Możemy już teraz powiedzieć, że sztandar haftowany był przez Siostry Klaryski z Ząbkowic Śląskich już od kilku miesięcy. Jutro natomiast zamieścimy relację z wczorajszych uroczystości i spotkań w Świdnicy.

Jeśli widzisz coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, będących wyrazem więzi z Bogiem – sfotografuj to profesjonalnym aparatem lub telefonem komórkowym. Uchwyć w obiektyw to, co Cię urzekło, zaskoczyło lub to, co uważasz za piękne, szczere i cenne świadectwo wiary. Opisz i wyślij na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI.

Zobacz także
Zawsze po stronie prawdy – 1: „Wierzyli, że zostali ocaleni nie tylko, aby żyć”
Spróbuję cię naprawić
Komentarze (1)
  • […] Kolejne zdjęcie, jakie publikujemy w ramach cyklu Zostań reporterem Portalu AKCJA zostało wykonane w Katedrze Świdnickiej, a więc w duchowym centrum Diecezji Świdnickiej. Może warto w okresie tegorocznego Adwentu znaleźć czas na nawiedzenie matki świdnickich kościołów, by zaczerpnąć duchowej mocy na dobre przeżycie zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia… […]

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status