WYDARZENIA

Zaduszki

Pierwsze dni listopada są okresem szczególnie poświęconym pamięci o tych, których „życie zmieniło się, ale się nie skończyło”. Nawiedzamy wielkie nekropolie i maleńkie cmentarze. Zapalamy lampki z myślą o tych, których mogił nie możemy osobiście uczcić. Obejmujemy także i tych, którzy grobów nie mają, których miejsca wiecznego spoczynku są nieznane. Wszystkich zanurzamy modlitwą w Bożym Miłosierdziu.

Kolejne publikowane przez nasz portal  zdjęcie, wykonane na jednym z cmentarzy – chyba nie jest ważne gdzie… Ile grobów jest zapomnianych? O ilu osobach nikt już nie pamięta? Jak bardzo wszyscy zmarli potrzebują naszekj modlitwy?

Zostań reporterem Portalu AKCJA. Jeśli i Ty widzisz coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, które są wyrazem więzi z Bogiem, sfotografuj to, co widzisz profesjonalnym aparatem lub telefonem komórkowym. Wyślij następnie na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI. To, co widzisz – dzięki Tobie – zobaczą inni na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Festiwal muzyki duszy
Wciąż chcą wprowadzić w Polsce „małżeństwa” homoseksualne
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status