WYDARZENIA

W rozmodlonej ciszy

Ponad miesiąc temu poświęcony został sztandar Diecezjalnego Instytutu Akcji Katolickiej. Tę uroczystość, która w 10-lecie działalności odbyła się w Świdnicy, relacjonował portal AKCJA. Dzisiaj wracamy do tamtego podniosłego wydarzenia.

Szczególnym wątkiem tamtego wydarzenia był właśnie ów nowy symbol naszego stowarzyszenia. O tym kiedy i jak powstał przeczytacie Państwo już jutro na naszym portalu. Do tej lektury i obejrzenia fotoreportażu, który był realizowany przez kilka miesięcy, zapraszamy już teraz. Jedną z osób, którą poznamy, będzie Siostra Józefa – mniszka klaryska z Ząbkowic Śląskich. To spod jej dłoni wyłonił się nasz sztandar.

Dzisiejsze zdjęcie, publikowane w naszym cyklu fotograficznym, jest zwiastunem jutrzejszej publikacji. Ponawiamy zaproszenie do przesyłania nam ciekawych zdjęć inspirowanych przeżyciami duchowymi. Można je przekazywać na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI. To, co widzisz – dzięki Tobie – zobaczą inni na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Dekada Akcji
Nie traćcie wiary
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status