WYDARZENIA

W rozmodlonej ciszy

Ponad miesiąc temu poświęcony został sztandar Diecezjalnego Instytutu Akcji Katolickiej. Tę uroczystość, która w 10-lecie działalności odbyła się w Świdnicy, relacjonował portal AKCJA. Dzisiaj wracamy do tamtego podniosłego wydarzenia.

Szczególnym wątkiem tamtego wydarzenia był właśnie ów nowy symbol naszego stowarzyszenia. O tym kiedy i jak powstał przeczytacie Państwo już jutro na naszym portalu. Do tej lektury i obejrzenia fotoreportażu, który był realizowany przez kilka miesięcy, zapraszamy już teraz. Jedną z osób, którą poznamy, będzie Siostra Józefa – mniszka klaryska z Ząbkowic Śląskich. To spod jej dłoni wyłonił się nasz sztandar.

Dzisiejsze zdjęcie, publikowane w naszym cyklu fotograficznym, jest zwiastunem jutrzejszej publikacji. Ponawiamy zaproszenie do przesyłania nam ciekawych zdjęć inspirowanych przeżyciami duchowymi. Można je przekazywać na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI. To, co widzisz – dzięki Tobie – zobaczą inni na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Niedziela dla Boga i dla rodziny
Liturgia najpiękniejsza po tej stronie Nieba
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość