WYDARZENIA

Randka z Jezusem

„Starajcie się, aby w waszym życiu jaśniało światło Chrystusa! Nie czekajcie aż będziecie starsi, by wejść na drogę świętości! Świętość jest zawsze młoda, tak jak wieczna jest młodość Boga. Ukazujcie wszystkim piękno spotkania z Bogiem, który nadaje sens waszemu życiu.” „Patrzcie na Jezusa głębią waszych serc i umysłów! On jest waszym nieodłącznym przyjacielem.” (Św. Jan Paweł II).

Co myślisz o dobrej randce?  Randce z Jezusem…, by Go bardziej poznać… Zadbaj o światło Chrystusa w Twoim życiu…, by jaśniało… zatroszcz się o Bożego Ducha, którego masz w sobie… Jeżeli chcesz w ferie zimowe w sposób wartościowy spędzić czas zapraszamy Cię do Ołdrzychowic Kłodzkich na zimowe rekolekcje, które odbędą się w dniach od 29.01. do 03.02.2015 r.

Będzie to czas spotkania z Bogiem, ale również i z drugim człowiekiem. Czas modlitwy, konferencji, ale również rekreacji i radosnego bycia razem. Duchowym opiekunem tego czasu – zaraz po Duchu Świętym będzie  ks. Mateusz Buczma z Opola, a wspierać go będą S.M. Iwona, S.M. Rita i S.M. Joanna.

Oto krótki plan w dniu rozpoczęcia:

do 15.00 – 15.30 Przyjazd do Ołdrzychowic.

17.00 – Pierwsza wspólna kolacja.

19.00 – Eucharystia.

20.00 – Pogodny wieczór.

Nie zapomnij zabrać ze sobą Pisma Świętego, różańca, notatnika, otwartego serca i dobrego humoru. Z powodu różnych terminów ferii zimowych istnieje możliwość byś mogła uczestniczyć  w niepełnym czasie tych rekolekcji… Zapraszamy Cię…

(kk)

Na podstawie: franciszkanki.pl

Zobacz także
Uwaga: manipulacja!
Uśmiech Świętego

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status