WYDARZENIA

Wezwani do modlitwy

Niedziela – dzień Pański. To było wczoraj, ale czy dzień powszedni nie może być także – choć może w innym znaczeniu – dniem Pana? Ależ tak! Dla nas, chrześcijan, codziennie jest czas i miejsce na modlitwę, na oddawanie wszystkiego samemu Panu Bogu.

Niech tak będzie dzięki temu, czego doświadczamy. W domu, w miejscu pracy i wszędzie tam, gdzie przebywamy. W naszym życiu rodzinnym, zawodowym i społecznym. Gdy się nam dobrze wiedzie i gdy jesteśmy źle sytuowani. Także wtedy, gdy rozpiera nas energia młodości, i gdy starość okazuje się być silniejsza. Także wówczas, gdy jesteśmy zdrowi, szczęśliwi i otoczeni mnóstwem ludzi, ale i wtedy, gdy niedomagamy, cierpimy i doznajemy samotności. Człowiek jest zawsze Dzieckiem Bożym – nigdy nie jest sam.

Zdjęcie, które publikujemy w naszym cyklu Zostań reporterem Portalu AKCJA zostało wykonane w Głuszycy – to dzwonnica kościoła parafialnego pw. Chrystusa Króla. Kontynuujemy tym sposobem naszą stałą prezentację zdjęć opisujących miejsca i okoliczności szczególnie inspirujące do wiary. Czytelnicy naszego portalu również mogą tu publikować swoje fotografie. Należy je wysyłać wraz z opisem, tytułem i danymi autora na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI.

Zobacz także
„Cantata” o miłości
Ikony miłości

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status