WYDARZENIA

Gorzkie Żale (1)

W każdą niedzielę Wielkiego Postu uczestniczymy w nabożeństwie Gorzkich Żali. Część 1: to Pobudka, Intencja, Hymn, Lament duszy nad cierpiącym Jezusem, Bądź pozdrowiony, Bądź Pochwalony.

To szczególnie przejmujące w treści nabożeństwo, jest nie tylko aktem gorliwej modlitwy, ale też piękną w swojej formie i bogato wypracowaną językowo, materią literacką. Może być inspiracją dla osób wrażliwych na szlachetne wartości, nie przestaje jednocześnie być motywem przewodnim naszej osobistej bliskości wobec Pana.

Kontynuujemy w ten sposób nasz cykl video na Portalu AKCJA, w którym pokazujemy filmy lub zachęcamy przez muzykę i śpiew do duchowej refleksji.

Zobacz także
#ZatrzymajAborcje
Otrzymujemy szansę zrobienia czegoś dobrego
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość