WYDARZENIA

Tak wygląda wolność?

Bez przerwy toczymy walkę o życie bezbronnych dzieci, które aborcjoniści chcą skazywać na śmierć w imię źle pojmowanej wolności. Walczymy o zmianę polskiego prawa oraz pokazujemy prawdę o aborcji wszędzie gdzie to możliwe.

Nasze wystawy jak zawsze wywołują wściekłość zwolenników cywilizacji śmierci. Nigdzie do tej pory nie spotkaliśmy się jednak z taką agresją jak w Brukseli, gdzie nasza legalna pikieta została zaatakowana przez lewicowych aktywistów i brutalnie stłumiona przez policję. Belgijskie służby, zamiast nas chronić, stwierdziły, że policja nie będzie brała odpowiedzialności za nasze bezpieczeństwo i nakazały nam pozbyć się wszelkich symboli antyaborcyjnych, organizacyjnych oraz flagi narodowej (!) jako stanowiących element prowokujący do agresji. Tak wygląda wolność słowa na Placu Luksemburskim przed Parlamentem Europejskim!  Nasi wrogowie chcą zagłuszyć prawdę o aborcji, ale my nie ustajemy w wysiłkach, aby usłyszało i zobaczyło ją jak najwięcej ludzi.

W ostatnich miesiącach napisaliśmy nowy obywatelski projekt ustawy zakazującej aborcji. Mam zaszczyt pełnić funkcję pełnomocnika Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej „Stop Aborcji” i wiem, że teraz czeka nas jeszcze więcej pracy, bo komitet został zarejestrowany i rozpoczęła się zbiórka podpisów. Chcemy trafić do jeszcze większej liczby Polaków niż w 2011 roku, kiedy uzbieraliśmy pod naszym projektem 600 000 podpisów. Mamy nadzieję, że dzięki tej inicjatywie posłowie zajmą się wreszcie na poważnie bezwzględną ochroną życia od poczęcia aż do naturalnej śmierci. Parlament nie może zignorować woli tak wielu obywateli. Przez najbliższe miesiące będziemy w całej Polsce codziennie przekonywać ludzi, że aborcja jest złem i powinna być bezwzględnie zakazana. To dla nas wielki wysiłek organizacyjny i finansowy oraz ogrom pracy bardzo wielu ludzi. Wiemy jednak, że walka o życie jest warta każdych pieniędzy i każdej godziny naszej pracy. Każda forma wsparcia daje nam poczucie, że jest ktoś, kto docenia walkę w obronie tych, którzy sami bronić się nie mogą.

W Polsce jest wielu dobrych ludzi, którzy podzielają nasze poglądy. Ogłuszeni jazgotem mediów czują się zastraszeni i osamotnieni. Proszę nam pomóc ich obudzić, wlać w ich serca otuchę i zachęcić do działania.

Pozdrawiam

Kaja Godek

Fundacja Pro – Prawo do życia

Jak nas wesprzeć?

Przelew na konto: 79 1050 1025 1000 0022 9191 4667

Fundacja Pro – prawo do życia

ul. Grzybowska 37a lok. 25  – 00-855 Warszawa

Tytułem: Darowizna na cele statutowe – kwiecień

Zobacz także
Ufamy
Bezcenny dar

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status