WYDARZENIA

Płacz pod sercem

„Płacz pod sercem” to krótsza wersja pełnometrażowego filmu „Blood money” (Krwawy biznes). Wstrząsające relacje matek, które poddały się aborcji, oraz kobiet które im w tym pomogły – byłych aborcjonistek. Wszystkie po latach zrozumiały swój straszliwy błąd, ale jego skutki dręczą je każdego dnia. Nieutulony żal, tęsknota za zabitym dzieckiem oraz myśli samobójcze nie pozwalają im normalnie żyć. Aby odpokutować swój grzech, dzielą się swoimi historiami. Wierzą, że w ten sposób uratują choć jedno niewinne dziecko i jego matkę.

Film ujawnia prawdę o aborcji i historie kobiet, które się jej poddały. Wstrząsający, prawdziwy – mówi prof. Bogdan Chazan były dyrektor Szpitala Świętej Rodziny w Warszawie, który odmówił zabicia dziecka swojej pacjentki. – Aborcja niszczy życie. Nie tylko dziecka, ale również kobiety. Ten film pokazuje to aż nadto dobitnie – dodaje znany z obrony życia publicysta Tomasz Terlikowski. – Dokument pokazuje, że aborcja to zamach Dar życia i wielkie zagrożenie dla matki! – przekonuje także zaangażowany w działania pro-life aktor Jerzy Zelnik. – Mamy nadzieję, że ten film zobaczy mnóstwo ludzi a szczególnie zdesperowanych kobiet, które rozważają aborcję – mówi ekipa portalu Pustynia Serc, który stworzył polską wersję filmu. – Apelujemy do wszystkich organizacji pro-life o pomoc rozpowszechnianiu tego filmu przez internet – dodają członkowie Fundacji S.O.S Obrony Poczętego Życia, z inicjatywy której powstała polska wersja.

Muzyka i obraz, słowa i gest pomagają utrwalane na video mogą inspirować nas do głębszego przeżywania wiary i jej praktykowania. Kontynuujemy nasz cykl filmowy i zachęcamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Milczenie na temat rzeczywistych źródeł przemocy
Jestem Bożą pszenicą

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status