WYDARZENIA

Dzień nadziei

Dzień 6 sierpnia 2015 roku pozostanie w naszej pamięci osobistej i historycznej jako dzień nadziei na lepsze czasy dla Polski i Polaków.

Jestem głęboko przekonana, że potęga naszej wspólnotowej modlitwy, która tego dnia otoczyła Pana Prezydenta Andrzeja Dudę, i co ważniejsze – jego osobista  modlitwa – ponownie wprowadziły nasz kraj na właściwy tor.

Jako społeczeństwo potrzebujemy wzmocnienia poczucia naszej  godności narodowej, naszej racji stanu, naszych rodzin i całej Ojczyzny, w każdym jej wymiarze. Na Panu Prezydencie i jego bezpośrednim otoczeniu spoczęła ogromna odpowiedzialność, ale będziemy go wspierać – modlitwą  i codziennym działaniem na rzecz dobra wspólnego. Polska to piękny kraj, a nas, Polaków, naprawdę stać na wiele. Polak potrafi? Potrafi!

Serdecznie pozdrawiamy i życzymy Błogosławieństwa Bożego na każdy dzień  prezydentury.

Halina Szydełko

Prezes Zarządu Krajowego Instytutu Akcji Katolickiej

Zobacz także
Błogosław Panie nam!
Akcja Katolicka w Italii

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość