WYDARZENIA

Nadejdzie armia, bez pancerzy i żołnierzy

Nadejdzie armia, bez pancerzy i żołnierzy. Będzie to armia męczenników, którzy są wierni aż po śmierć i niosą ze sobą przesłanie miłości. Wy umieracie dla waszego Boga. Nasz Bóg umarł za nas.

W internecie pojawił się film, w którym chrześcijanie oferują mordercom z Państwa Islamskiego przebaczenie. Przesłanie to wykreowała waszyngtońska organizacja „International Christian Concern”. Film jest zatytułowany: „List ludu krzyża do ISIS”. „Wasze apokaliptyczne sny i spektakularne grzechy wstrzasają dzisiaj Bliskim Wschodem. Jednak lud krzyża zbiera się przed waszymi bramami z przesłaniem: idzie za wami miłość!” – głosi „list”. „Przyjdzie armia, bez pancerzy i żołnierzy. Będzie to armia męczenników, którzy są wierni aż po śmierć i niosą ze sobą przesłanie miłości” – piszą dalej autorzy. „Wy umieracie za waszego Boga. Nasz Bóg umarł za nas” – dodają autorzy.

Kontynuujemy filmowy cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zapraszamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Nie zapomnijcie tamtych dni. Nie zapomnijcie!
Miejcie wrażliwe sumienia i chrońcie rodziny

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość