WYDARZENIA

Sprzeciwiamy się lewackim ustawom

Pomimo wielkiej fali społecznego sprzeciwu i tysięcy podpisów pod listem protestacyjnym, obie izby parlamentu przegłosowały skrajny projekt ustawy o uzgadnianiu płci.

Teraz wystarczy tylko podpis prezydenta, aby dać lewackim aktywistom narzędzie do manipulowania podstawowymi pojęciami i deprawowania młodzieży. Ta ustawa to prosta droga do mnożenia się wielu patologii zagrażających elementarnemu ładowi społecznemu. Nie możemy na to pozwolić. Na szczęście sytuacja na polskiej scenie politycznej diametralnie się zmieniła. Prezydentem RP, w miejsce przychylnego wszelkim genderowym projektom Bronisława Komorowskiego, został Andrzej Duda. Na samym początku kadencji czeka go poważny test Czy Andrzej Duda pozostanie wierny deklarowanym przez siebie katolickim wartościom i zawetuje skandaliczną ustawę?

Prezydent musi mieć świadomość, że wyborcy, dzięki którym piastuje swoje stanowisko, będą się domagać realizacji pokładanych w nim nadziei. Niech Twój podpis będzie dla Andrzeja Dudy przypomnieniem, czego oczekują od niego rodacy. Wejdź na www.protestuj.pl i powstrzymaj te patologie! Teraz mamy na to szanse większe niż kiedykolwiek. Prezydentem Polski został bowiem człowiek, który w swojej kampanii wyborczej zapowiadał: „Nigdy nie zgodzę się na takie działania ustawodawcze, które będą prowadziły do niszczenia tradycyjnej rodziny”. A czym innym byłoby podpisanie ustawy, która otwiera furtkę dla homomałżeństw i wychowywania dzieci przez pary homoseksualne? Sprawdźmy, czy prezydent Andrzej Duda nie rzucał słów na wiatr! Duża liczba podpisów przesłanych prezydentowi deklarującemu przywiązanie do tradycyjnych wartości daje naszej akcji ogromne szanse na powodzenie. Nie zmarnujmy tego potencjału! Nie zwlekaj i podpisz apel do Prezydenta Andrzeja Dudy.

Zobacz także
Modlitwa o kanonizację Jana Pawła II
Akcja na Jasnej Górze

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status