U NAS WYDARZENIA

Pasterzu nasz

W dniu liturgicznego wspomnienia Świętego Ignacego z Antiochii – patrona Biskupa Diecezji Świdnickiej, łączymy się modlitewnie z naszym Pasterzem.

Księdzu Biskupowi Ignacemu Decowi życzymy, aby posługa sprawowana wśród nas, ale i w całym Kościele, owocowała wzrostem wiary, umocnieniem nadziei i miłością pokonującą wszelkie podziały. Dziękujemy za otwarte serce, za duszpasterskie oddanie i wskazywanie kierunków, w jakich powinna iść wspólnota Kościoła Świdnickiego. Zapewniamy o duchowej jedności i niezmiennym szacunku, a także o pragnieniu włączania się w ewangelizacyjną misję Kościoła.

Członkowie i Sympatycy

Akcji Katolickiej Diecezji Świdnickiej

17 października 2015 r.

Zobacz także
Kierunki działania Akcji Katolickiej w Polsce na 2015 rok
Otwórz się

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość