WYDARZENIA

„Będziecie zwalniane dyscyplinarnie”

W ciągu ostatniego miesiąca, mimo siarczystego mrozu, zorganizowaliśmy w różnych miastach aż 32 pikiety pod szpitalami, w których zabija się najmłodsze i najbardziej bezbronne dzieci. Nasi wolontariusze w całej Polsce mówili o tym, że dane dotyczące aborcji w poszczególnych województwach różnią się od danych ogólnopolskich. Dzieci są zabijane, a Narodowy Fundusz Zdrowia i Ministerstwo Zdrowia nawet nie wiedzą, gdzie, jak często i z jakich powodów. Ta sytuacja nie może trwać.

Pikieta, która odbyła się 21 stycznia br. pod szpitalem Pro Familia w Rzeszowie była w całości transmitowana na żywo w Telewizji Polskiej! Milionowa publiczność poznała prawdę o aborcji dzięki pokazaniu zdjęć zamordowanych w ten sposób dzieci. W czasie pikiety wypowiadała się pani Agata Rejman, która pracowała w szpitalu Pro-Familia jako położna: Kiedy zorientowałyśmy się, że to są aborcje, zapytałyśmy lekarza, co się dzieje. Odpowiedział: Tak podpisaliśmy kontrakt na aborcje. Będą aborcje. Będą przyjeżdżały pacjentki z całej Polski. Przygotujcie się na to. A jeżeli nie będziecie uczestniczyły w tych zabiegach, będziecie zwalniane dyscyplinarnie. Relację z pikiety pod Szpitalem Pro-Familia można zobaczyć POD TYM LINKIEM.

W styczniu br. zorganizowaliśmy też zajęcia dla 30 uczniów i 4 kursy dla obrońców życia, na których przeszkoliliśmy łącznie 63 osoby. Nasza armia powiększa się każdego dnia. Dzięki wieloletniej pracy naszych wolontariuszy i konsekwencji w pokazywaniu prawdy, oraz dzięki pomocy naszych hojnych darczyńców, udaje nam się teraz zwielokrotnić siłę przekazu. Coraz więcej Polaków może usłyszeć, że aborcja to zabijanie dzieci.

Zbliża się czas rozliczenia podatków, dlatego właśnie teraz z całego serca prosimy o przekazanie naszej Fundacji 1% podatku. To bardzo proste. Wystarczy na formularzu PIT w odpowiednim miejscu wpisać numer KRS Fundacji Pro – Prawo do życia. Ten numer to: KRS 0000233080.

Kinga Małecka-Prybyło / Fundacja Pro - Prawo do życia
Zobacz także
Zaproszenie na Wielkopostny Dzień Skupienia Akcji Katolickiej Diecezji Świdnickiej
Ratujmy BOŻE NARODZENIE przeżywając je do głębi (3)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status