NAMYSŁY

Zobacz Chrystusa, którego narodziny wyśpiewały anioły

Anioły, które słyszeliśmy na wysokościach, słodko śpiewające o swoich planach. A góry w odpowiedzi powtarzają ich radosny wysiłek: Gloria, in excelsis Deo! Gloria, in excelsis Deo! Przyjdź do Betlejem i zobacz Chrystusa, którego narodziny wyśpiewały anioły. Przyjdź, adoruj na kolanach Chrystusa Pana, nowo narodzonego Króla. Gloria, Gloria, Gloria, Gloria, in excelsis Deo!

Kantata bożonarodzeniowa idealnie odpowiada świątecznemu klimatowi, w jakim nadal trwamy, choć liturgicznie czas ten zakończył się. W Polsce jednakże „przedłużamy sobie” radość z Narodzenia Pana. Dzisiaj prezentujemy klip, w którym muzyka i śpiew są częścią przesłania. Wiele mówi obraz i aura, jaką emanują osoby, które oglądamy na ekranie.

Kontynuujemy filmowy cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zapraszamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Od zranienia grzechem do uzdrowienia mocą Chrystusa
Z Chrystusem Zmartwychwstałym i z Maryją idziemy przez życie

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość