WYDARZENIA

Wspólnie możemy ocalić życie wielu dzieci!

Stajemy dziś przed nowym wyzwaniem – inicjatywą, która może ocalić życie setek dzieci w Polsce. Polskie prawo wciąż pozwala mordować dzieci nienarodzone. Każdy kolejny miesiąc to dziesiątki ofiar. W 2013 r. było ich 751, a ponad 96% dzieci jest mordowanych z powodu samego tylko podejrzenia o chorobę. Niestety w 2014 roku zamordowanych w aborcji dzieci jest znacznie więcej – już prawie 1000.

Ponieważ badania prenatalne wykonuje się nawet do 5 miesiąca ciąży, niejednokrotnie dzieci w Polsce są zabijane wówczas, kiedy ważą prawie kilogram. Ruchy ich ciała są wyczuwalne przez matkę, na główce pojawiają się pierwsze włosy, a na paluszkach paznokcie.  Nie jesteśmy jednak skazani na taką sytuację.

Razem możemy to zmienić! W tym celu, niebawem zarejestrowany zostanie Komitet Inicjatywy Ustawodawczej „Stop Aborcji”, którego będę członkiem. Konieczne będzie zebranie co najmniej 100 tysięcy podpisów w ciągu zaledwie 3 miesięcy, pragniemy jednak by było ich znacznie więcej – nawet milion! W czasie zbiórki podpisów, dzięki prowadzonej kampanii społecznej, wiele osób dowiaduje się, czym jest aborcja i opowiada przeciw temu zbrodniczemu procederowi. Liczba aktywnych obrońcó życia stale rośnie – mamy wielu przeszkolonych koordynatorów Fundacji Pro – prawo do życia i setki zgłoszeń wolontariuszy zainteresowanych zbiórką podpisów. Szczególną nadzieję dla naszego projektu daje także zmiana władzy, która dokonała się w 2015 roku. To jednak wciąż mało! Aby zwiększyć siłę oddziaływania pilnie potrzebujemy pomocy ludzi dobrej woli! Poniżej znajdziecie Państwo formularz rejestracyjny dla wolontariusza. Warto go wypełnić, niezależnie od tego, czy planujecie zebrać 5, 100, czy 1000 podpisów. Po wypełnieniu formularza przeszkoleni działacze skontaktują się z Panem, prześlą wszystkie potrzebne materiały i odpowiedzą na Pana pytania.

Zachęcam Pana do rejestracji:

www.stopaborcji.pl/podpisy

Zbiórka trwać będzie od 25 marca do 15 czerwca 2016 r.

Z tym działaniem nie można zwlekać. Zwolennicy aborcji silnie naciskają na jej legalizację i prowadzą własne kampanie społeczne, próbując manipulować świadomością Polaków. Muszą spotkać się ze zdecydowaną reakcją z naszej strony. Wiemy, że zbiórki podpisów to skuteczne kampanie. Aborcjoniści z obawą mówią o naszych inicjatywach: „nawet lewica dostrzega siłę tego wpływu i nie wiemy jak będzie dalej” (Kazimiera Szczuka, wrzesień 2014), „Sama inicjatywa już jest powodem do zaniepokojenia i frustracji.” (Krystyna Kacpura, 19 lutego 2016).

Wierzę, że nie jest Państwu obojętny los malutkich dzieci, dlatego z góry dziękuję za każdą pomoc i wsparcie. Razem możemy powstrzymać aborcję! Serdecznie pozdrawiam!

prof. dr hab. n. med. Bogdan Chazan

członek Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej „Stop aborcji”

Zobacz także
Ave Maria
Brat naszego Boga

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status