WYDARZENIA

Ku czci Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i Świętego Jana Pawła II

Biuro Radia Maryja przy Parafii Niepokalanego Poczęcia NMP (Piaskowa Góra – ul. Prymasa Wyszyńskiego w Wałbrzychu) organizuje pielgrzymkę na uroczystości konsekracji kościoła pw. Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i Świętego Jana Pawła II w Toruniu.

Nowy kościół p.w. Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i Świętego Jana Pawła II wzniesiony został staraniem Ojców Redemptorystów w pobliżu Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej. Świątynia powstała z ofiar społeczeństwa polskiego w kraju i na obczyźnie jako wotum wdzięczności za pontyfikat pierwszego Polaka na Stolicy Piotrowej, za świadectwo Jego świętości, a także za świadectwo umiłowania naszego Narodu i Ojczyzny.

Pielgrzymka organizowana przez wałbrzyskie Biuro Radia Maryja odbędzie się w dniach 17 – 17 maja 2016 r. na trasie Wałbrzych – Licheń – Toruń – Wałbrzych.  Zapisy i szczegółowe informacje można uzyskać w piątki w godz. 1700 – 1830 oraz w niedziele w godz. 900 –  1230 pod tel: 748467078 oraz tel. kom:  605087483. Przekaż tę wiadomość dalej!

Zobacz także
Kolędy Pospieszalskich
RIO w TVP

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status