WYDARZENIA

Ku czci Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i Świętego Jana Pawła II

Biuro Radia Maryja przy Parafii Niepokalanego Poczęcia NMP (Piaskowa Góra – ul. Prymasa Wyszyńskiego w Wałbrzychu) organizuje pielgrzymkę na uroczystości konsekracji kościoła pw. Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i Świętego Jana Pawła II w Toruniu.

Nowy kościół p.w. Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i Świętego Jana Pawła II wzniesiony został staraniem Ojców Redemptorystów w pobliżu Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej. Świątynia powstała z ofiar społeczeństwa polskiego w kraju i na obczyźnie jako wotum wdzięczności za pontyfikat pierwszego Polaka na Stolicy Piotrowej, za świadectwo Jego świętości, a także za świadectwo umiłowania naszego Narodu i Ojczyzny.

Pielgrzymka organizowana przez wałbrzyskie Biuro Radia Maryja odbędzie się w dniach 17 – 17 maja 2016 r. na trasie Wałbrzych – Licheń – Toruń – Wałbrzych.  Zapisy i szczegółowe informacje można uzyskać w piątki w godz. 1700 – 1830 oraz w niedziele w godz. 900 –  1230 pod tel: 748467078 oraz tel. kom:  605087483. Przekaż tę wiadomość dalej!

Zobacz także
Zmanipulowany umysł
Oto Pan Bóg!

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość